www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Дискриминацията!


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дискриминацията!
Запознат
Публикувано на: 21.5.2006, 18:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Дискриминацията проявена срещу някой се смята, според закона за нарушение!
Аз като българин, решавам, да ли това да важи или не. Дискриминацията е полезна за мен и аз я одобрявам. Няма как да не се съобразявам с нейното съществуване, тъй като това е природен процес! Аз да не съм луд, че да вървя срещу природата.

До циганката никулинка:
Слушай, Аз от тебе нямам нужда и никога, от който и да е циганин няма да имам нужда. Аз без вас циганите мога да живея-дори по-добре, но вие циганите без Българите сте загубени и ще ви се наложи да бягате някъде другаде и да си пробутвате циганските номера. Можеш да се оплачеш на бат' си красьо ако искаш не ми дреме. Аз съм дискриминатор, и ако не ти харесва отношението ни към циганите, отивай в махлата. Не ми се перчи с висшите си образувания, щото си ги получила в България без заслуги. Като нямате държава ще мълчите и ще бачкате само. Дори нямате права да гласувате защото сте цигани, а не българи. А тука е Българско!

Циганин-това не е етнос, а начин на живот!
PM
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 21.5.2006, 18:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



QUOTE (Запознат @ May 21 2006, 06:27 PM)

Циганин-това не е етнос, а начин на живот!

Истина е!


--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
stoiank
Публикувано на: 21.5.2006, 19:25
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 384
Дата на регистрация: 17-May 06



Ты като Никулинка е банната...
Обясни ми на мене ; ти над закон,понятия и култура ли си отворко ?

"Не ми се перчи с висшите си образувания, щото си ги получила в България без заслуги "- какви заслуги мойто момче са нужни ?-твоето разрешение ?


ЗАРАДИ ТАКИВА РЪБОВЕ МЕ ХВАЩА ЯД ПОНЯКОГА, ЧЕ И ТЕ СЕ ВОДЯТ БЪЛГАРИ

П.П Не съм циганин ,даже не мога да ги търпя,но това .....
PM
Top
Иван
Публикувано на: 21.5.2006, 19:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Как разбра, че никулинка е банната?

Да не сте в една и съща стая?

QUOTE
"Не ми се перчи с висшите си образувания, щото си ги получила в България без заслуги "- какви заслуги мойто момче са нужни ?-твоето разрешение ?


Как какви заслуги - такива, каквито трябва да имаме всички, които сме учили във висши заведения: да издържиш приемен изпит, да си вземаш изпитите, да се прилагат такива критерии при изпитването, каквито за всички.
Никое от изброените три неща не е налице. Т.е. няма я нито една от заслугите.
Още при бай Тошово време започна тая работа - турците повече намазаха от циганите, но те все пак са много далеч от тях по интелект. Влизаха без приемен изпит и после изкарваха през пръсти. Ние останалите не гледахме сериозно на това, защото знаехме, че те няма да управляват България, няма да "повредят" непоправимо нещата на работното си място. Търпели сме ги, за да може и те да видят кабинет, да видят що е инженерство, да добият респект от това да носиш отговорност, да се сблъскат с голямото знание и наука.

Напразно сме им пускали гювеч, явно!
И понеже гювеча се свърши, казваме край! Който разбрал, да обяснява на другите. Който не е - ще го научи по трудния начин.
PM
Top
Севар
Публикувано на: 21.5.2006, 20:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (stoiank @ May 21 2006, 08:25 PM)
Ты като Никулинка е банната...

С още колко акаунта ще се регистрирате от едно IP? Сега питам през вратата ли ще излезеш или да те изхвърлям през прозореца шибан провокатор?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлена
  Публикувано на: 21.5.2006, 21:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Севар @ May 21 2006, 08:06 PM)
QUOTE (stoiank @ May 21 2006, 08:25 PM)
Ты като  Никулинка е банната...

С още колко акаунта ще се регистрирате от едно IP? Сега питам през вратата ли ще излезеш или да те изхвърлям през прозореца шибан провокатор?

Благодаря, Севар!

smil4334abded4493.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 21.5.2006, 21:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



QUOTE (stoiank @ May 21 2006, 07:25 PM)
Не съм циганин ,даже не мога да ги търпя,но

...но и администратор на сайта да си, ще ти писне от толкова цигания...

Севар, мисля че ще стават все по-нагли.
Ти си знаеш. smil4334abded4493.gif


--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 21.5.2006, 21:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (stoiank @ May 21 2006, 07:25 PM)
П.П Не съм циганин ,даже не мога да ги търпя,но това .....

Както ясно се изразих по-горе:
Циганин това не е етнос, а начин на живот! Същото се отнася и за мисленето. Явно, че и ти си циганин!
За положението в законите, където ми обясняват, че трябва да съм толерантен към циганите и етносите ще кажа, че първо това е решено от небългари и не смятам да се съобразявам с това! АЗ решавам кое да е валидно за мен и кое не, защото съм Българин и живея в собствената си държава. Никакви закони НЕ могат да ми налагат нищо, щото аз не съм съгласен с тях и не съм ги искал. Който ми налага такива неща не е Българин и следва да се игнорира завинаги! Ако някой не е съгласен с моята позиция има право да си направи собствена държава, но да не е някоя съществуваща, да си напрви закони и да кара, този който е в тяхната държава да се съобразява. Хем няма някой да ви пречи цинго.
ЦИГАНИТЕ НЯМАТ И НЕ СЛЕДВА ДА ИМАТ ПРАВА, ЗАЩОТОТО НЕ СА БЪЛГАРИ! САМО ТОЗИ, КОЙТО Е БЪЛГАРИН ИМА ПРАВА В БЪЛГАРИЯ!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 21.5.2006, 21:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Законите на държавата не са нещо неизменимо. Те се правят за да просперира Нацията и хората да живеят добре. В момента държавния механизъм работи в интерес на мангали евреи и турци. Затова е редно да се променят и да бъдат в интерес на българите.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 21.5.2006, 21:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



QUOTE (Запознат @ May 21 2006, 06:27 PM)

Циганин-това не е етнос, а начин на живот!

юдеин - това не е етнос, а начин на живот.

Общото между двата - ПАРАЗИТИЗЪМ !


--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
stoiank
Публикувано на: 21.5.2006, 23:31
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 384
Дата на регистрация: 17-May 06



Пичове, ако съм засегнал някого- ИЗВИНЯВАМ СЕ ИСКРЕННО !
НЕ съм провокатар ,нито УШАК smil3dbd4dbc14f3f.gif , просто влязох и....СЪЖАЛЯВАМ за бурята.
Между другото - не се палете така лесно,опитвайте с аргументи и точни думи,а не с нерви, обиди и т.н. /не ставайте лесна мишена за критики

Желая успех в постигането на целите Ви.

пп Между другото - Запознат- така никому не е нужно да се конфронтираш с държавата- на всички не им хресват законите,поне каквито са някой от тях,н о анархизма мисля че не е решението.

Още веднъж ИЗВИНЕТЕ МЕ за това ,че с неуместнитеси постове разбрах, че съм навредил smil4334a6f863501.gif smil4334ad4cc8e95.gif
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 21.5.2006, 23:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (stoiank @ May 21 2006, 11:31 PM)
пп Между другото - Запознат- така никому не е нужно да се конфронтираш с държавата- на всички не им хресват законите,поне каквито са някой от тях,н о анархизма мисля че не е решението.

Аз с държавата не се конфронтирам. Нека тези, кото са главните представители на държавата в момента, да покажат как трябва да се спазват законите и конституцията с личния си пример. Само че от доста време виждам точно обратното. Ето защо аз, следвайки техния пример, гледайки от тях, как те работят "За България", действам напълно адекватно!
PM
Top
Eлена
  Публикувано на: 22.5.2006, 6:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Севар @ May 21 2006, 09:45 PM)
Законите на държавата не са нещо неизменимо. Те се правят за да просперира Нацията и хората да живеят добре. В момента държавния механизъм работи в интерес на мангали евреи и турци. Затова е редно да се променят и да бъдат в интерес на българите.


Колобърът все още има затруднения с акаунта на форума. Затова от негово име поствам тук думите му:

"Държавата, казвате... Коя държава? Държавата не е България, държавата е инструмент, институция. Тук, на нашата земя е имало византийска държава, имало е турска държава и тези държави в никакъв случай не са били в полза на Българите. Сега е същото. Управляват ни небългари. Държавната машина провжда политика на геноцид към българите. Как да се подчинявам на такава държава?
Дискриминация... Каква дискриминация? Когато в твоя дом ти си стопанин, а гостенинът е гостенин, това дискриминация ли е? В сегашната българоубийствена държава неканените гости имат по-големи права от нас, коренното и държавнотворческо население. Това веч е дискриминация. Това е чуждо робство. Поне аз не се чувствам роб, не желая да бъда роб и няма да се подчинявам на тая държава и на тези закони.
Тук някога сме създали наша, Българска държава, която да осигури живот и развитие за нашия, българския народ. Аз няма да приема всеки чуждоземен паразит - било прогонен от сбствената си страна като циганите, било дошъл тук като завоевател като турците, било с хитрост и измама като евреитв, да има същите права като българите.
Сега се намирам в държава, където на чужденци е забранено да се намесват в управлението. Намирам се в държава, където на евреи е забранено да стъпват. Където за проповядване на комунизъм, либерализъм и демокрация се праща в затвора. Държава без масони и МВФ. И тая държава процъфтява, нейният народ живее щастливо. Аз искам моята България също да бъде такава държава. И ако трябва, ще воювам за това с оръжие в ръка. Без да ме интересува мнението на разните Накуленки и цялата им паразитна паплач. Макар да имам голямо основание да смятам, че тая Накуленка всъщност е цяла бригада, ръководена от една етническа българка, много симпатична дама, впрочем. Защото ние, в частност аз засегнах нейния любовник - полковник Р. Николов. И тези изроди от НСС са решили да преминат в настъпление. Е, сега ще видим дали ние сме по-добрите или изродите.
Елтимир"
QUOTE
[B]


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлена
  Публикувано на: 22.5.2006, 7:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



Елтимир написа тази сутрин и това:

QUOTE

"Обадиха ми се по телефона, че за утре е насрочена среща с тукашни журналисти. Дали да не им кажа кой беше предишният министър на външните работи? Какъв е етническият произход на лидерите от тройната коалиция? Защото и за Доган се получиха сведения, че е сънародник на Сюлейман паша. Тоест на онези евреи, приели исляма с цел да властват над българите. И тогава за българската мангал-коунистичско-юдейска дипломация настъпват трудни времена. Май ще го направя. Като ще е война, да е война. Нали така, наколенке?

Елтимир"


smil4334af067a7a3.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
БРАНЪ
Публикувано на: 22.5.2006, 11:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



QUOTE (Eлена @ May 22 2006, 07:20 AM)
Като ще е война, да е война.
Елтимир

Никое животно не може да изяде всичката мърша по земята.
Има обаче едно животно, което е способно да я разкъса навсякъде.
Ние сме народът на ВЪЛКА!

Нека се увълчим най-после!


--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020